Fodbold live resultater




VinduesHviskeren: Gik keeperkabalen lige op?

Skrevet af Nanna Møller Karlsen, 20 dage siden

I denne uges VinduesHviskeren har vi fokus på den nye Brøndby-keeper Gavin Beavers. Hvad kan den unge, amerikanske målmand og hvad skal han udvikle? Og betyder den signing, at Brøndbys keeperkabale er gået op?

Vi runder også rygtet om Josip Radosevic til kroatisk fodbold og hvad en potentiel afgang af Radosevic vil betyde.

Kasper Pedersbæk leverer analyserne og Nanna Møller Karlsen stiller spørgsmålene.

Partner: FORMAT Biograf
Partner: Energihuset Danmark
Partner: Pluto TV

Du kan lytte til udsendelsen her eller finde den, hvor du foretrækker at høre dine podcast:




Deltag i diskussionen




  • (Endte med også at skrive denne besked under en anden nyhed, så har slettet indholdet for at holde drøftelsen på én nyhed - slet gerne. Og gør det gerne muligt at slette egne opslag… :-)

  • Imponerende så ofte Kasper Pedersbæk siger: Nu siger jeg.. inden han siger, det han vil sige. Er det ikke ret implicit, når man siger noget, at man siger det?
     
    • Brøndby85
    • Brøndby85
      Betalende bruger
        19 dage siden   

    • @Thomselomse - og hvad så? - skal vi ikke debattere væsentligere ting?
      3 enige · 1 god kommentar
     
    • @Thomselomse Det er min udgave af øhh, ikke noget der er bevidst, men noget der sker, og i cirka alle tilfælde uden det er med vilje. Jeg bestræber mig altid på at lade være, men det glipper sq desværre.
      1 enig · 4 god kommentar

    Se 3 flere kommentarer





Støt os og bliv medlem af 3point.dks venner